Felújított, csakádi ház ELADÓ

• azonosító: M105854

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Kétegyháza, Kastély-kert település részén eladásra kínálunk egy 2100 m2-es telken elhelyezkedő 102 m2-es vegyes falazatú, felújított családi házat. Az ingatlan bútorozott állapotában vásárolható meg, per-és tehermentes.
A házban két szoba, nappali, étkező, konyha, kamra, fürdőszoba, folyosó és egy tároló került kialakításra. A telek két részre bontott az első udvarban megtalálható egy nyári konyha illetve egy garázs. A telek második részében különböző gazdasági épületek illetve egy hatalmas kert. A ház fűtését egy vegyes tüzelésű kazán és egy gáz kazán biztosítja.
Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a főbb intézmények - Posta, Polgármesteri hivatal, óvoda, iskola, zöldséges, élelmiszer bolt 10 perc sétával könnyedén elérhető.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését várom mielőbbi hívását.
Ajánljuk jó szívvel azoknak akik csendes, nyugodt és kellemes légkörre vágynak.
Kétegyháza, a Gyulai vártól és a Varfürdőtől mindössze 15 km távolságra helyezkedik el.
Kétegyháza népszerű települése Békés megyének, amit sokan választanak új otthonuknak.

Szolgáltatásaink❗❗❗ :

*Ingatlan értékesítése✅
*ingyenes ingatlan felmérés✅
*ingyenes alaprajz készítés✅
*ingyenes fotózás ✅
*ingyenes tanácsadás✅
*ingyenes hirdetés✅
-Ingatlan keresés✅
-Hitel tanácsadás✅
-Energetikai tanúsítvány✔
-Statikus✔
-Generál kivitelezés (festés, burkolás, nyílászáró csere, víz - gáz - fűtés szerelés )✔
-Kültéri és beltéri faipari munkák✔
-Lakberendezés✔
-Kertépítés✔

www.milestoneingatlan.hu
www.milestoneingatlan.eu

További jellemzők: egyedi fűtés; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások