Eladó ÉKSZERDOBOZ KÉTEGYHÁZÁN!

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Eladó ÉKSZERDOBOZ KÉTEGYHÁZÁN!

Kétegyháza könnyedén megközelíthető, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy fantasztikusan felújított családi házat.⛳
139.5m² nappali ➕ 3 szobás ház, melléképületek, garázs 87m², Telek 1054m². Újra gondolva! Felújítás éve 2021-2023
☆ Falak újra tervezésé, áthelyezése
☆ Új Nyílászárók (kívül 3 rétegű - belül - Karcvédett ajtók)
☆ Új Aljzatbeton-Szerelőbeton ■
☆Új Fűtés (földszinten: padló fűtés minden helyiségben, Emeleten: radiátorok - külön osztóval a hőszabályozás érdekében került így kiépítésre. ) Radiant KONDENZÁCIÓS KAZÁN + Puffertartály
☆ Új villanyszerelés + dizájn világítások, túlfeszültség levezető kiépítés
☆ Tetőszerkezet átalakítása, új cserepelés
☆ Hideg-Meleg burkolat
☆ Beépített konyhabútor
☆ Beépített előszobafal
☆ Beépített fürdőszobaszekrény
☆ Új víz szerelés
☆ Kiépített kamera rendszer + mágnes zársas beléptető rendszer + előre becsövezett vezeték az elektromos kapunak
☆ Kiépített riasztó , mozgásérzékelő
☆ Napelem előkészítés - érvényes éves elszámolásos engedéllyel
☆ 87m² nyárikonyha, kamra, tároló, garázs
☆ Parkosított udvar

Az ingatlan jól megszervezetten, gondosan, pénzt, energiát nem kímélve került felújításra amelyet a fotók nagyon szépen tükröznek.

Iskolák, Óvoda, Élelmiszer üzlet, Buszmegálló 5-10 percen belüli könnyed sétával elérhető! Orvosi rendelő, posta, Polgármesteri Hivatal 10-15 percen belül szintén elérhető.
Az elmúlt években Kétegyházát nagyon sok fiatal, közép és idősebb korosztály választotta új otthonának. A település lakói nagyon segítőkészek és befogadóak ezért mi is jó szívvel ajánljuk Új otthonának ezt a települést.

Amennyiben olyan ingatlant keres ahova szinte csak költözni kell akkor várjuk a hívását Az ingatlan előre egyeztettet időpontban nézhető meg. Kizárólag komoly vásárlási szándék esetén tudjuk a házat bemutatni. Köszönjük megértését.

Szolgáltatásaink❗❗❗ :

*Ingatlan értékesítése✅
*ingyenes ingatlan felmérés✅
*ingyenes alaprajz készítés✅
*ingyenes fotózás ✅
*ingyenes tanácsadás✅
*ingyenes hirdetés✅
-Ingatlan keresés✅
-Hitel tanácsadás✅
-Energetikai tanúsítvány✔
-Statikus✔
-Generál kivitelezés (festés, burkolás, nyílászáró csere, víz - gáz - fűtés szerelés )✔
-Kültéri és beltéri faipari munkák✔
-Lakberendezés✔
-Kertépítés✔

www.milestoneingatlan.hu

További jellemzők: egyedi fűtés; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások